Niemiecki ONLINE


Jeśli podobają Ci się darmowe lekcje i chcesz pouczyć się jeszcze intensywniej języka niemieckiego, zapraszam Cię do przejrzenia internetowego kursu mojego autorstwa Deutsch Positiv na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym.

 

Deutsch Positiv to autorski, unikalny kurs języka niemieckiego, stworzony z pasją, przygotowany w formie e-learningu, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie przerobić 15 lekcji z każdej części w przyjaznej, miłej atmosferze.

 

 

W kursach  nie wykorzystuję piosenek ani nagrań video z youtube, natomiast są one urozmaicone innymi elementami.

 

 

Co  zawiera każda część kursu?

 


15 świetnie przygotowanych metodycznie lekcji, dzięki którym systematycznie, krok po kroku poznajesz wszystkie najważniejsze zagadnienia językowe na poziomie podstawowym, zarówno pod względem leksykalnym, gramatycznym, jak i fonetycznym i ortograficznym


liczne zdjęcia, obrazki, tabele, które potęgują skojarzenia i pomogą zapamiętać nowy materiał


nagrania audio słówek, zdań, tekstów, dialogów (aż sześciu różnych lektorów!), dzięki którym poznasz prawidłową wymowę i akcent. „Osłuchanie się” z językiem to jeden z najważniejszych celów kursu. Wymowę słówek będziesz mógł swobodnie odtwarzać ile tylko zechcesz.


kurs zawiera żywe słownictwo, które możesz wykorzystać od zaraz w codziennym życiu, a dzięki licznym dialogom i użytecznym scenkom będziesz w stanie poradzić sobie w różnych sytuacjach przebywając za granicą.


jasne, komunikatywne i przystępne dla każdego komentarze i objaśnienia


przyjazną, ciepłą atmosferę na każdej lekcji :)

 

szczegółowe wyjaśnienia zagadnień gramatycznych oraz liczne przykłady użycia

 

ćwiczenia utrwalające do każdej lekcji


ściągę podsumowującą każdą lekcję, w której będziesz mógł znaleźć wszystkie poznane zagadnienia i słownictwo z danych zajęć


końcowy test, w którym sprawdzisz swoje umiejętności po odbyciu całego kursu


niepowtarzalną cechą kursu jest to, iż lekcje prowadzone są w taki sposób, jakbyś uczestniczył w indywidualnych korepetycjach językowych.


Ty sam narzucasz sobie tempo pracy. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na przerobienie niektórych lekcji lub chcesz do nich wracać częściej, a pewne zagadnienia zrozumiesz błyskawicznie – ten kurs jest najlepszym rozwiązaniem. Otrzymasz kod ze stałym dostępem do kursu – Ty sam decydujesz ile czasu przeznaczysz na poszczególne lekcje.

 

Zagadnienia gramatyczne i leksykalne – cześć 1 >>

 

Zagadnienia gramatyczne i leksykalne – cześć 2 >>


Jak wygląda lekcja w kursie?

 

 

 

Pierwsza lekcja kursu jest darmowa i możesz sam wypróbować, czy taka metoda Ci odpowiada i czy podobają Ci się lekcje :-)
Kliknij poniżej i
sprawdź.

 

 

Zobacz lekcję próbną kursu języka niemieckiego na poziomie podstawowym
lub średniozaawansowanym :)