Referencje

Na stronę serwisu kochamniemiecki.pl trafiłam przypadkowo. Praktycznie od razu zdecydowałam się na zakup  kursu i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Uważam, że kurs jest fantastyczny. Niezależnie od czasu i miejsca gdzie przebywam zawsze mogę z niego korzystać .  Ten kurs to taka pigułka cztery w jednym. Uczy prawidłowej wymowy,  pisowni, gramatyki i co najważniejsze rozumienia tekstu ze słuchu. Bardzo pomocne są wyjaśnienia znajdujące się w każdej lekcji. Dzięki nim, można wiele rzeczy zrozumieć, a nie koniecznie tylko wykuć na pamięć. Ja jestem po prostu zachwycona tą formą nauki i nie myślałam, że kiedykolwiek użyję tego stwierdzenia, ale muszę przyznać, że nauka może sprawiać przyjemność.

Iwona Dądela

Gorąco polecam serwis Kocham.Niemiecki.pl

Korzystam z obu kursów zarówno z podstawowego jak i średniozaawansowanego. Jak dla mnie Ta strona jest najlepsza z pojawiających się w sieci, a korzystałam z wielu. Wszystko prosto i czytelnie wyjaśnione. Jako osoba mieszkająca w Niemczech muszę szczerze powiedzieć, że z Kasią przygotowywałam się do kolejnych egzaminów. Nie ma w programie błędów, co się niestety zdarza na innych platformach językowych. Cena bardziej niż przystępna. Za tak niewielkie pieniądze może uczyć się cała rodzina, u nas korzystałam ja i mąż. Polecam wszystkim!

Małgorzata Cwalińska

Dzięki podstawowemu kursowi z serwisu kochamniemiecki.pl przełamałam barierę językową w pierwszych miesiącach życia w Niemczech. Przejrzyście rozłożone zagadnienia, przystępnie wyjaśniona gramatyka i praktyczne ćwiczenia sprawiały, że niejednokrotnie wracałam do kursu. A dzięki formie online mogłam uczyć się o dogodnej dla mnie porze. Serdecznie polecam!

Joanna Nowak

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na Wasz  kurs j. niemieckiego i mogłam nauczyć się podstaw tego języka, co bardzo pomogło mi podczas półrocznego pobytu w Niemczech. Są w nim zawarte wszystkie potrzebne rzeczy jakie używałam w codziennym życiu i nie tylko. Bardzo podobały mi się również ćwiczenia i natychmiastowa  forma sprawdzania własnej wiedzy. Super, Super . Super, cóż mogę więcej dodać. Gorąco polecam i dziękuję.

Irma

Nauka wchodzi mi strasznie opornie. Po wyjeździe do Niemiec masa materiału, jaki musiałem przyswoić mnie przerosła i tu z pomocą przyszedł kochamniemiecki.pl. Próbowałem różnych opcji nauczania, ale żadna nie dotarła do mnie tak jak kurs na poziomie podstawowym przygotowany przez panią Kasię. Polecam kurs wszystkim opornym i leniuchom, sam wracam doniego co jakiś czas bo naprawdę warto.

Kuba Nowak

Aby otrzymać bezpłatnie listę 100 najważniejszych niemieckich słów, które brzmią znajomo, a oznaczają zupełnie coś innego, wypełnij poniższy formularz

Twoje imię:
Adres email:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udostępnienia bezpłatnych materiałów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922 ze zm.). Administratorem danych osobowych jest Netina Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 102, 44-117 Gliwice, NIP 631-250-14-36, REGON 240440434 (wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w szczególności ofert, informacji o promocjach, rabatach, bieżących wydarzeniach i akcjach marketingowych, od Netina Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 102, 44-117 Gliwice, NIP 631-250-14-36, REGON 240440434. (niewymagana)

Poprawnie dokonałeś zapisu. Za chwilę otrzymasz na Twój adres e-mail. Prosimy o potwierdzenie zapisu.