Choć to nie lekcja muzyczna, ale i tak poczujecie moc inspiracji!


Od czego zacząć naukę języka? Jak zorganizować sobie naukę? Co jest kluczowe w nauce języka obcego? Jakie błędy najczęściej popełniamy i jak się przed nimi ustrzeć?


Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym nagraniu!


Zapraszam Cię na wywiad z niesamowitym Człowiekiem. Bartek Popiel to znakomity trener rozwoju osobistego, ekspert w dziedzinie efektywej nauki, szybkiego zapamiętywania i wzmacniania motywacji.


Przepraszam Was z góry za techniczną jakość mojej części nagrania, dopiero po wywiadzie uświadomiłam sobie, jak beznadziejną kamerką dysponuję:-(  Ale na szczęście to nie mnie będziecie oglądać, ale naszego gościa – a on już całkiem wyraźnie i przede wszystkim szalenie interesująco pokaże Wam swój punkt widzenia.


Zapewniam Was, że po oglądnięciu nagrania będziecie odczuwali „niedosyt” …Bartka można słuchać godzinami (wiem, co mówię, bo przez kilka godzin wspólnej podróży tak właśnie było!), a co najważniejsze – po prostu „dobrze mówi”:-)


Miłego oglądania i owocnych przemyśleń!Podobał Ci się artykuł?
Dołącz do nas na facebooku lub zadaj pytanie w komentarzu.

Aby otrzymać bezpłatnie listę 100 najważniejszych niemieckich słów, które brzmią znajomo, a oznaczają zupełnie coś innego, wypełnij poniższy formularz

Twoje imię:
Adres email:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udostępnienia bezpłatnych materiałów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922 ze zm.). Administratorem danych osobowych jest Netina Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 102, 44-117 Gliwice, NIP 631-250-14-36, REGON 240440434 (wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w szczególności ofert, informacji o promocjach, rabatach, bieżących wydarzeniach i akcjach marketingowych, od Netina Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 102, 44-117 Gliwice, NIP 631-250-14-36, REGON 240440434. (niewymagana)

Poprawnie dokonałeś zapisu. Za chwilę otrzymasz na Twój adres e-mail. Prosimy o potwierdzenie zapisu.